Makijaż Ślubny - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści
Makijaż ślubny - Młoda Panna

Makijaż Panny Młodej powinien w sposób bardzo subtelny podkreślić jej urodę, a także ukryć wszelkie niedoskonałości. Makijaż ślubny powinien być również delikatny, świetlisty i trwały.
Jego jakość i trwałość zapewni nie tylko fachowa dłoń, ale i dobry kosmetyk. Taki, który przetrwa wszystkie uściski gości i nie tylko...
Makijaż ślubny powinno zacząć się od nałożenia podkładu, odpowiednio dobranego do koloru skóry. Podkład powinien ukryć wszelkiego rodzaju przebarwienia, zaczerwienienia skóry. Twarz przede wszystkim powinna wyglądać naturalnie i lekko. Następnie grubym pędzlem nakładamy transparentny puder, który utrwali cały makijaż, a także zmatowi twarz, co jest szczególnie ważne zwłaszcza przy fotografii.
Następnym krokiem jest makijaż oczu. Dla podkreślenia warto użyć cieni, najlepiej delikatnych, dopasowanych np. do kreacji ślubnej. Potem tuszujemy rzęsy, ale należy uważać, żeby wyglądały naturalnie, nie można nałożyć zbyt wiele tuszu, ponieważ rzęsy będą posklejane.
Makijaż ust rozpoczyna się od korekty za pomocą kredki. Kredka powinna być w kolorze pomadki lub tylko o pół tonu ciemniejsza. Nałożoną kredkę ponownie należy przypudrować w celu jej utrwalenia. Następnie nakładamy szminkę za pomocą pędzelka. Na koniec można nałożyć błyszczyk. Usta powinny być subtelnie zaznaczone, z lekkim mokrym połyskiem, będą miały świeży, namiętny wyraz.
Na koniec nakładamy róż. Kolor różu powinien oscylować w odcieniach pomadki. Powinien on delikatnie ożywiać twarz i podkreślić kości policzkowe.
Całość makijażu utrwalamy specjalnie przeznaczonym do tego fixatorem. W ten sposób wykonany makijaż będzie mógł zdobić Pannę Młodą przez całe przyjęcie weselne.
Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści