OFERTA - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści

OFERTADekoracja
Poniżej można zobaczyć co posiadamy w naszej ofercie
Dekoracje florystyczne

Pracownia florystyczno- dekoratorska Ślubna Gwardia  zajmie się w pełni  Waszą dekoracją okolicznościową.
Podstawą naszych realizacji są świeże  kwiaty.
 
Dysponujemy dużym zapleczem różnorodnych  dodatków, co sprawia, że szybko potrafimy dostosować się do  potrzeb klientów .

Dekoracja światłem LED

Dekoracja wesela za pomocą profesjonalnego sprzętu oświetleniowego nada unikalną atmosferę tej niecodziennej chwili, która będzie zapamiętana na zawsze przez Was oraz gości.
Poprzez odpowiednie oświetlenie oraz wystrój sali stworzymy dla Państwa świetlno-przestrzenny krajobraz, niczym z bajki. Romantyczne klimat uzyskany dzięki oświetleniu ścian, sufitów,
filarów oraz stołów z odpowiednio dobraną barwą podkreśli Wasze uczucie panujące w tym wyjątkowym dniu. Dekoracje LED sceny, parkietu tanecznego za pomocą światła, ruchomych głów,
dymu scenicznego oraz projekcji GOBO wprowadzi Wasze przyjęcie w nowoczesny, nadzwyczajny klimat.

Aranżacja  Kościoła

Złożenie przysięgi małżeńskiej jest najważniejszą chwilą w dniu  Waszego ślubu,
aby ją uczcić proponujemy dekorację kościoła składającej się np z :
dekoracji ławek dla gości, klęcznika
miejsca przed ołtarzem, mównicą i przy tabernakulum.
Płatków kwiatów i świec, krzeseł Młodej Pary i Świadków,
pokrowców, kokard i tiulu,
pięknych świeczników i stojaków z kompozycjami florystycznymi.Dekoracja domu Pana/Pani Młodej

Dekoracja domu jest równie ważna jak dekoracja kościoła lub sali. Tradycją jest że Pan Młody przyjeżdża i odbiera Panią Młodą. W domu odbywa się  błogosławieństwo a potem wszyscy udają się do kościoła. Zazwyczaj na tą pełną wzruszeń chwilę zaproszony jest kamerzysta, dlatego coraz więcej par decyduje się również na taką usługę.

Dekoracja pojazdu

Do dekoracji samochodu używamy jedynie żywych kwiatów, co daje elegancki  a przy odpowiednim zabezpieczeniu potrafią  przetrwać nawet grad.

Bukiety Ślubne

Ten najważniejszy bukiet w życiu - wiązanka ślubna, powinien pasować do sukni ślubnej oraz weselnej oprawy. Kwiaty niosą ze soba ogromną symbolikę, warto więc zwrócić uwagę na to, które z nich znajdą się w Twoim ślubnym bukiecie.

Biżuteria florystyczna

Na biżuterie florystyczną składają się bransoletki, kwiaty i stroiki do włosów, naszyjniki, wianki oraz butonierki.
Kwiaty, które wykorzystujemy do ich wykonania powinny harmonizować z kolorystyka oraz stylem pozostałych dekoracji ślubnych.

Flower-Box
 
Flower-box pachnące pudełko wyrażające uczucia do ukochanej osoby. Dobre rozwiązanie dla osób które nie chcą klasycznego bukietu i lubią się wyróżniać. Flower-Box można podarować na każdą okazję.

Krzesła i klęcznik do kościoła
 
W ofercie posiadamy 4 pikowane krzesła z eko skóry z kryształkami i do tego pasuący klęcznik. Zapraszmy do rezerwacji


Napis LOVE 120 CM

W ofercie posiadamy również  120 cm napis LOVE z klimatycznym podświetleniem. Jest to atrakcyjne uzupełnienie Państwa dekoracji.

Biały dywan do kościoła

Zapraszamy do rezerwacji naszego białego dywanu do kościoła który jest długości aż 20 metrów

Pokrowce na krzesła

W ofercie posiadamy pokrowce na krzesła z grubego eleganckiego materiału pasujące na wszystkie krzesła. Z tyłu pokrowca znajduje się elegancka kokarda. Posiadamy 140 sztuk.

Wytwornica mgły/dymu

W ofercie posiadamy również  wytwornice mgły, więc jeżeli zależy Państwu na  efekcie tańca w chmurach polecamy nasze usługi.

Wynajem tła za Państwem Młodym

W ofercie posiadamy również  różne rodzaje ścianek za Państwem Młodym. Pikowana Ściana z Eko skóry z kryształkami. Drewniana  ściana idealnie pasująca do stylu Rustykalnego/ Boho. Ściana z kwiatów Chanel delikatna i subtelna dekoracja podświetlana od spodu światłem LED. Kurtyna Led.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszych prac
Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści