Paznokcie Ślubne - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści
Paznokcie na ślub

Ślub dla wielu kobiet to spełnienie dziecięcych marzeń. Już wtedy wyobrażały sobie ten wyjątkowy dzień i przygotowania z nim związane. Wreszcie gdy są w odpowiednim momencie swojego życia by zawrzeć związek małżeński, ceremonie ślubną planują w każdym szczególe. Wszystko ma być dokładnie jak z marzeń. Starannie dobrana suknia, bielizna, dodatki, buty, nadszedł czas i na drobne upiększenie samej siebie. Każda Pani pamięta o starannie dobranym ślubnym makijażu. Warto jednak zwrócić tez uwagę na paznokcie w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli nasze własne paznokcie są zdrowe i zadbane, wystarczająca ozdoba ich będzie pomalowanie ich. Ślubne paznokcie zazwyczaj są malowane na jasne matowe bądź perłowe kolory. Aktualnie najbardziej popularnym i uniwersalnym zdobieniem paznokcia jest french manicure w kolorze beżowym lub wpadającym w delikatny róż. W sytuacji gdy nasze paznokcie wymagają drobnej renowacji ale w dalszym ciągu chcemy zostać przy naturalnych możemy je wzmocnić przez nałożenie warstwy jedwabiu. Jedwab wzmacnia paznokcie, dodaje im sprężystości. Jest on niewidoczny, wiec nie będzie miał wpływu na efekt estetyczny.
Wiele kobiet wybiera jednak pewność jaka dają sztuczne paznokcie, tak zwane tipsy.

Powszechnie używane są dwa rodzaje tipsów żelowe i akrylowe. Tipsy akrylowe są mocniejsze, bardziej sprężyste co sprawia ze bardzo rzadko dochodzi do ich złamania czy pęknięcia. Mogą być w kolorze naturalnym i to od nas będzie zależało na jaki kolor będziemy je malować. Jednak bardzo często wybór Pan pada na stały kolor zakładanych tipsów akrylowych. Tą opcję wybierają Panie którym brakuje czasu na samodzielna pielęgnacje paznokci, a przy wersji pomalowanej wystarczy co 3 tygodnie zgłaszać się na uzupełnienie akrylu, który schodzi wraz ze wzrostem paznokcia.

Drugi rodzaj to tipsy żelowe. Ich minusem jest wskazanie do nakładania ich na zdrowa płytkę paznokcia. Tym co przemawia za tipsami żelowymi jest skuteczność nawet w trakcie terapii hormonalnej, czy ciąży. W tych przypadkach paznokcie akrylowe nie są polecane bo na skutek innej gospodarki hormonalnej mogą nie utrzymać się na płytce paznokcia. Tutaj również mamy do wyboru kilka opcji. Najbardziej popularne są tipsy żelowe french manicure oraz clear, czyli przezroczyste. Dostępne są również podobnie jak akrylowe w wersji kolorowej bądź brokatowej.

Tipsom można nadać różny kształt, w zależności od upodobań danej osoby. Najbardziej uniwersalnym kształtem jest kwadrat, najbardziej tradycyjnym klasyczny migdał. Można zaproponować stylistce pomysł na wizje swoich paznokci.

W dniu ślubu oprócz french manicure bardzo często paznokcie przyozdabia się brokacikami, czyrkoniami lub innymi świecidełkami. Jest to wersja dla odważnych ale daje piorunujący efekt.
Teraz wybór należy do Ciebie. Życzymy powodzenia
Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści