PRACOWNIA - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści

W naszej pracowni oprócz kompozycji weselnych oraz bukietów dla Panien Młodych tworzymy rożnego rodzaju dekoracje okolicznościowe.  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz pomysły naszych klientów do tego abyśmy stworzyli coś nowego i indywidualnego. W każdym naszym projekcie odnajdziecie cząstkę nas.

Naciśnij na zdjęcie a przejdziesz do galerii.Flower Box
Kompozycja którą można wykorzystać na dowolną okazję a także jako dekoracje stołu weselnego.
Tworzymy Flower Boxy w róznych formach, papierowym, aksamitnym, drewnianym i ceramicznymBukiet
Bukiety są ważnym elementem każdej uroczystości staramy sie aby były dopasowane odpowiednio
Bukiety używane są jako ozdoba wnętrz, zwłaszcza w czasie świąt i uroczystości, a także jako dodatek do stroju, np. bukiet ślubny panny młodej.
Bukiety są też zwyczajowym podarunkiem, wręczanym z okazji imienin, ślubu i innych uroczystości.
Flower Box Świąteczny
Forma która najbardziej przypadła do gustu naszym klientom. Dzięki temu, że były wykonywane na indywidualne zamówienie znakomicie komponowały się z dekoracją w domów do których trafiły. Flower Boxy bardzo dobrze nadają sie na preznt dla bliskiej osoby. Jest to oryginalne propozycja, poniważ żadna z dekoracji nie powtarza się co dodaje jej dodatkowego uroku.


Świąteczne dekoracje stołów

Boże Narodzenie jest dla nas, bardzo szczególnym czasem, co roczne rodzinne spotkania przy choince, wspólne śpiewanie kolęd zachęciło nas do sworzenia własnych dekoracji świątecznych. Tych naszych, indywidualnych. Chcieliśmy aby w domach naszych klientów pojawiły się kompozycje wykonane wg Ich sugestii, aby odwiedzający Ich goście widzieli je po raz pierwszy a nie poraz setny jak w sieciówce.


Świąteczne wianki
Wianki również są istotnym elementem dekoracji świątecznych. Wykonujemy je na indywidualne zamówienia w wybranych przez klientów stylu jak i kolorystyce.
W naszej ofercie znajdzie i wianki na bazach sztucznych jak i świeżych.
Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści