Wieczor kawalerski - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści
Na wieść o twoim ożenku z pewnością ucieszą się Twoi koledzy. Jedni powiedzą powszechnie znane już stwierdzenie: „a co masz mieć lepiej niż ja”, drudzy zacierają ręce na samą już myśl wieczorka kawalerskiego.
No właśnie- impreza ta jest wpisana niejako w obchody poprzedzające ślub i uroczystość weselną.
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na to, by wszyscy Twoi koledzy byli zaproszeni na wesele, dlatego wieczór kawalerski jest świetnym czasem na spotkanie się z dobrymi kolegami jeszcze w „starym etapie swojego życia”.
Kto organizuje wieczór kawalerski?
W Polsce nie ma takiej tradycji, jak w większości innych państw, by to nie przyszły pan młody a jego przyjaciele organizowali tę imprezę. Tu, niestety dla pana młodego, zarówno zorganizowaniem jak i całą oprawą zajmuje się właśnie kawaler, który zmienia swój stan cywilny.
Gdzie urządzić wieczór kawalerski
Mamy kilka opcji do wyboru- mieszkanie, pub, dyskoteka... w zależności od tego, kto co lubi.
Istotne jest, byście dobrze się bawili a skoro za ścianą Twojego mieszkania jest ktoś, kto nie znosi głośnych imprez (nie wyobrażam sobie cichego wieczoru kawalerskiego), może i lepiej wybrać się z kumplami do miasta.
Jeśli natomiast mieszkasz sam i nie masz mało wyrozumiałych sąsiadów, możesz zorganizować wieczór kawalerski u siebie. Za to, co wydałbyś w mieście, możesz urządzić całkiem pokaźną imprezkę, tym bardziej, że to Twoi goście powinni się zatroszczyć, skoro już nie o zrobienie Ci niespodzianki, to o zorganizowanie trunku na tę noc. Zaproszeni koledzy z pewnością dostarczą wielu ciekawych wrażeń i obdarują swojego przyjaciela wyjątkowym prezentem, najczęściej kupionym za „ściepkowe” pieniądze.

Sklepy prześcigają się z pomysłowymi prezentami na szczególne okazje, dlatego nie spodziewaj się od kumpli dostać ściereczek czy kompletu porcelanowych filiżanek ze spodkami i cukiernicą.
Nie otwieraj prezentów w towarzystwie swojej przyszłej teściowej, gdyż nie wiadomo, co mogło przyjść Twoim kolegom do głowy.
A mają ogromne pole do popisu, gdyż wystarczy zobaczyć, co oferują sklepy z artykułami na specjalne okazje: dmuchane lalki, cycuszki- korek do zatykania wanny (na wieczór panieński wersja dla pań) czy stringi z trąbą słonia- prawda, że teściową mogłyby zaskoczyć takie prezenty?

Jak się bawić, żeby wesele się odbyło?
Pierwszym niebezpieczeństwem jest alkohol- jego nadmiar, dlatego warto kontrolować ilość jego spożycia, by mieć kontakt z otoczeniem. Drugie niebezpieczeństwo to niespodzianka, jaką mogą zgotować Twoi koledzy, a więc zaproszenie kogoś jeszcze na imprezę. I wcale nie chodzi tu o Marka, który wyjechał do Stanów ale Twoi koledzy postanowili go ściągnąć, tylko o striptizerkę, której obecność kojarzy się z obchodami podczas wieczoru kawalerskiego. Niektórzy mogą poprosić o zawitanie na wieczór kawalerski szkolną miłość kawalera , ale tego starałabym Wam uniknąć, by nie kusić losu, w końcu: „stara miłość nie rdzewieje”

Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści