Wieczór Panienski - Ślubna Gwardia

Przejdź do treści
Wieczór panieński. Poradnik przyjaciółki.

Ślub już niedługo? Droga Przyjaciółko, czy zajęłaś się już organizacją wieczoru panieńskiego? Jeśli nie to czas najwyższy, gdyż od dawien dawna, to właśnie Twoje zadanie, a spoczywa na Tobie nie mała odpowiedzialność, w końcu chodzi o niezapomnianą zabawę!

Mamy dla Was kilka cennych rad, które pomogą dograć plan:
pamiętaj aby o nikim nie zapomnieć, jesteś najlepsza przyjaciółką, więc raczej nie powinnaś mieć większych problemów, pewnie nie raz spędzałyście wieczory w „babskim gronie” z innymi koleżankami ze studiów, pracy ...
ustal najbardziej dogodny termin dla Panny Młodej, najlepiej odpowiednio wcześniej postaraj się powiadomić towarzyszki zabawy, tak aby każda z nich mogła sobie wszystko zaplanować i zjawić się na wieczorze. Możesz również poprosić o potwierdzenie obecności, przez co będziesz miła lepsza kontrolę. Pamiętaj - im więcej Was będzie, tym weselej i … więcej cennych pomysłów na spędzenie miło czasu!
ustal czas i miejsce spotkania, a może chcecie zrobić miłą niespodziankę swojej koleżance … ?
tradycją są drobne upominki dla Panny Młodej typu elegancka bielizna, tu też decydująca będzie Wasza kreatywność, a może jeden, wspólny prezent z pomysłem?
teraz pozostaje tylko pytanie co będziecie robić … ?

Każdy spędza jak lubi:
W końcu wieczór Panieński nie musi przerodzić się w organizowaną od miesięcy „drugą uroczystość ślubną”, poprzedzoną skrzętnie przygotowywaną, długą listą zabaw, scenariuszy i setkami wydanych złotych!! Czasem wystarczy spotkać się w wyborowym gronie najlepszych koleżanek w mieście i iść na żywioł! Na pewno okaże się, że macie setki pomysłów - wspólnym łatwiej będzie Wam coś wymyślić, coś co będzie wszystkim odpowiadało, a w szczególności Pannie Młodej.
Oczywiście zawojowanie klubu to nie jedyna możliwość spędzenia czasy, czemu by nie złapać w rękę szampana z przydrożnego sklepu, kubełek lodów i spontanicznie odwiedzić drogą przyjaciółkę z resztą najbliższych jej powierniczek w jej rodzinnym gniazdku! Czy obejrzenie po raz setny zdjęć z Waszych wspólnych, studenckich wypadów nad morze, ulubionego filmu, czy zwykłe „ploteczki” nie są dobrym pomysłem? A może po prostu wyciągnąć naszą jubilatkę do ulubionego pubu z dawnych lat, w którym kiedyś tyle czasu spędzałyście razem … Pomysłów są tysiące, w zależności od tego co lubi narzeczona i co Wy lubicie. To właśnie Wy, Najlepsze Przyjaciółki przyszłej mężatki, na pewno doskonale orientujecie się co też w ten jeden wieczór sprawiłoby jej największa przyjemność …, a możliwości jest naprawdę wiele - kręgle, koncerty, SPA a może coś bardziej pikantnego … ? Wszystko po to by uczynić tę noc niezapomnianą. Nawet, jeśli pół przytomna, następnego dnia będzie musiała stawić się w biurze, na pewno będzie Wam dziewczęta wdzięczna za ten miły czas. Tak więc do dzieła, nie pozostaje nic innego jak życzyć niezapomnianej, niezwykle udanej zabawy, jak za dawnych lat!
Ślubna Gwardia ,,Twój Ślub - Nasz Cel''
kontakt: 795-986-446, 796-887-729
Wróć do spisu treści